همدانگ در خدمت چرخه ی عمر مالکیت در زندگی شما است.

خرید و فروش یا معاوضه ، رهن و اجاره ، حفظ و نگهداری ، بازسازی و ساخت و ساز ، مشاوره های تخصصی نظیر حقوقی ، سرمایه گزاری و غیره همه بخشی از خدماتی است که همدانگ برای شما و به خاطر شما انجام می نماید این مهم با تشکیل گروه های متخصص و با تجربه در این چرخه و ایجاد بسترهای گوناگون حوزه فن آوری اطلاعات شروع می شود تا شما بهترین نتیجه را بگیرید.

همدانگ خدمات املاک و مستغلات را به صورت تخصصی و در عین حال متفاوت عرضه می کند تا راحت ترین راه را برای دریافت خدمات داشته باشید همدانگ دائماً به نیاز های شما فکر می کند و این دغدغه باعث شده که فراتر از لیست های معمولی برای آگهی املاک و مستغلات باشد که جستجو های اولیه و تهیه یک فهرست از املاک در آن ارائه می شود، ما به صورت دقیق کلیه فرآیند های عمر مالکیت را بررسی کردیم تا کل فرایند، سریع تر، آسان تر و امن برای شما باشد.

چرا همدانگ را انتخاب کنید؟

همدانگ تنها یک کارگزار املاک و مستغلات نیست؛ همدانگ خود یک جامعه است، مملو از کارشناسان متخصص ، همسایه ها و دوستانی پرشور

قابل اعتماد

ما نیازهای شما را به خوبی گوش می دهیم و بهترین مشاوره را به شما داده زیرا به خوبی با کسب و کار املاک و مستغلات آشنا هستیم.

قابل دسترس بودن

با باز بودن هفت روز در هفته و بهره مندی از بسترهای متنوع ارتباطی ما همیشه در دسترس هستیم.

قابل اطمینان بودن

مشاوران همدانگ دست چین شده و با بالاترین استانداردها آموزش دیده اند تا به شکل حرفه ای نماینده ما و منافع شما باشند.

متعهد بودن

ما به تعهدات و قول هایمان پایبندیم، چون شرافت در کلام و تعهد بر قول هایمان برای مجموعه همدانگ یک اصل مهم است

قانونی و امن

کارشناسان تخصصی حقوقی ما تسلط کامل به قوانین دارند تا از سرمایه شما به خوبی محافظت کنند

با دقت

همدانگ امنیت سرمایه و وقت شما رو با وسواس خاصی دنبال می کند.

تیم تخصصی

ما دارای تخصصی ترین مجموعه املاک و مستغلات در ایران هستیم.

خدمات جامع

از فروش و اجاره مسکونی و تجاری گرفته تا حفظ و نگهداری ملک، پیش فروش ، سرمایه گزاری و خدمات حقوقی ما به شما خدمات ارائه می کنیم.